Redakcja

Wydawca

Contentation sp. z o.o

al. Piastow 22

71-064 Szczecin

Redakcja:

Biletyn

ul Pulawska 228/22

02-670 Warszawa

[email protected]

 • Adam Mrozowski
  Adam Mrozowski

  Jest niezależnym fotografem i podróżnikiem. Pasjonuje się odkrywaniem zakątków świata o nieodkrytym jeszcze pięknie, z ogromnym zamiłowaniem do Azji i Ameryki Południowej. Jego prace łączą umiejętność profesjonalnej fotografii z osobistym doświadczeniem i perspektywą wyniesioną z podróży. Nie tylko dokumentuje swoje podróże, ale dzieli się nimi, inspirując i pomagając innym odkryć magię świata na własną rękę.

 • Jakub Zając
  Jakub Zając

  Na co dzień pracownik w dużej firmie IT mieszkający w Warszawie. Uwielbia podróże pociągami i wycieczki samochodowe. Uwielbia odwiedzać Włochy i próbować lokalnej kuchni. Jego marzenie to wycieczka po Stanach Zjednoczonych.

 • Katarzyna Szymańska
  Katarzyna Szymańska

  Za dnia jest niezależną konsultantką ds. marketingu, a po godzinach miłośniczką turystyki. Podróże do krajów o bogatej historii i kulturze, takich jak Grecja, Indie czy Egipt, stanowią jej ulubione wyzwania. Głęboko wierzy, że podróże kształcą i zmieniają nas na lepsze, co motywuje ją do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Jako prawdziwy globtroter, zawsze jest gotowa do następnej przygody.